Informácia o doručení

Informácia o doručení

1. Ceny
Ceny uvádzané pri tovare sú s DPH 20%. Pri objednávke predajca si nemôže vyhradiť právo na zmenu ceny bez predchádzajúceho upozornenia.

POŠTOVNÉ
K doručeniu zásielok k zákazníkovi firma Rusnák Architekt s.r.o..využíva služby Slovenskej pošty a.s. a kuriérskej spoločnosti, prípadne kuriérskej spoločnosti. Kupujúci má právo výberu spôsobu platby a doručenia priamo pri objednávke.

Platba - možnosti
vopred prevodom na účet firmy Rusnák Architekt s.r.o. č.ú.SK 79 0900 000 0052 0738 7030 Slovenská sporitelňa (Variabilný Symbol uveďte číslo objednávky)
pri preberaní tovaru (dobierka)

Poštovné a balné:
Poplatok za odoslanie Slovenskou poštou je – aktuálne zobrazený v objednávke Poplatok za odoslanie pri platbe vopred prevodom na účet je - aktuálne zobrazený v objednávke Poplatok za odoslanie kuriérom je aktuálne zobrazený v objednávke .Kuriér doručí váš balík priamo na vami uvedenú adresu, zvyčajne do 24 hodín od odoslania, vopred vás bude telefonicky kontaktovať.

UPOZORNENIE : V prípade, že si objednaný tovar kupujúci neprevezme na pošte /od kuriéra/, je povinný uhradiť predávajúcemu škodu vzniknutú týmto jednaním (spravidla cenu dopravy/poštovného a balného v plnej, preukázateľnej výške).

2. PLATOBNÉ PODMIENKY
Všetky ceny uvedené v katalógu sú bez nákladov na dopravu a dodanie tovaru. K cene nákupu bude pripočítané poštovné podľa podmienok v bode I.
Platiť za tovar sa dá:
pri preberaní dobierky
vopred prevodným príkazom na náš účet uvedený v podkladoch k platbe, ktoré obdrží kupujúci najprv e-mailom, originál faktúry bude súčasťou zásielky s tovarom, alebo si ho bude môcť stiahnuť, po prihlásení sa do svojho účtu.

DODACIE PODMIENKY
Priemerná lehota odoslania tovaru je 1 – 5 pracovných dní od prijatia objednávky/prijatia platby na našom účte. Pri platbe vopred zasielame tovar až po obdržaní faktúrovanej čiastky.
Predávajúci neručí za škody vzniknuté pri preprave. Zásielky poslané formou balíka sú poistené a dopravca ručí za tovar. Kupujúci je povinný si zásielku pred prevzatím riadne prezrieť a v prípade viditeľného poškodenia obalu zásielku vôbec nepreberať s prehlásením o neprebraní tovaru z dôvodu poškodenia balíka, o čom je nutné predajcu bezodkladne informovať. V prípade, že si odvoz tovaru zabezpečí kupujúci sám, predávajúci neberie na zreteľ žiadne reklamácie spôsobené pri preprave tovaru.

Pokračovať

Zaregistrujte sa na zasielanie newslettera