Detská kuchynka Tefal Evolution od Smoby

Napísal: admin Publikované v: Novinky v Levíku Dátum vytvorenia: 2019-12-22 Zobrazenia: 2113 Komentár: 0

Detská kuchynka Tefal Evolution od Smoby

Detská kuchynka patrí k vďačným darčekom, pretože ju milujú ako dievčatá, tak chlapci. Tentoraz sme podrobili záťažovému testu a hodnotenie novú kuchynku Tefal Evolutive s tečúcou vodou od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby.
Kuchynky testujeme v redakcii celkom často a musíme sa priznať, že nás to baví. Neustále totiž žasneme nad čím ďalej väčšími vychytávkami, ktorými výrobcovia prekvapujú nielen malé malých kuchárov, ale aj nás rodičia.
 
Kuchynka, ktorá rastie s dieťaťom
Kuchynku sme podrobili záťažové skúške, kedy si s ňou v jednu dobu hralo päť detí, a musíme spomenúť, že to zvládla bez problémov vďaka pevnej a stabilnej konštrukcii. Kuchynka je priestranná a ponúka dostatok miesta pre hranie viac detí, takže je ideálnou voľbou aj pre súrodencov. To je podľa nás dôležité, pretože kto by nepoznal súrodeneckej hádky. Kým jedno dieťa pripravuje cestoviny na platničke, druhé môže umývať riad pod tečúcou vodou a tretí chystať taniere a prestieranie.
 
Kuchynka Tefal Evolutive od Smoby je rastúci. Pomocou nástavcov sa dá zvýšiť až o osem centimetrov. Akonáhle dieťa povyrastie, jednoducho sa zdvihne a dieťa sa nemusí u pracovnej plochy skláňať.
 
Vybavenie ako u profesionálov
Veľkou prednosťou kuchynky je množstvo doplnkov, takže nie je potrebné ďalšie dokupovať. Kuchynka sa skladá zo stola, drezu s batériou s pumpovací vodnou funkcií, platničky, rúry, chladničky s dávkovačom ľadu, zabudovaným kávovarom na kapsule a kuchárky na varenie. Jej súčasťou je bohaté príslušenstvo - makety potravín (kečup, horčica, soľ a korenie), šálky, mrkva s funkciou na rez, steak a ryby s efektom v surovom a pripravenom stave, taniere, poháre, vidličky, nože, lyžice, BBQ riadu, kávové kapsule, vajcia, panvička s funkciou prehadzovanie palacinky, kocky ľadu a cestoviny.
 
Testujeme s deťmi: S kuchynkou si pohodlne vyhralo niekoľko detí naraz
Testujeme s deťmi
Testujeme s deťmi: S kuchynkou si pohodlne vyhralo niekoľko detí naraz
Voda naozaj tečie a cestoviny sa uvaria
Deti najviac zaujala funkcie tečúcej vody. Tá funguje na princípe kolobehu, tak nie je potrebné vodu neustále dolievať. Stačí ju len raz naliať do drezu a ona sa jednoducho prečerpáva späť.
 
Ďalšou vychytávkou je efekt bublajúce vody a tiež tepelne citlivé cestoviny, ktoré menia farbu, akonáhle sú vložené do studenej vody. Deti si tak pripadajú, že varí v naozajstnej kuchyni. Veľký boj prebehol medzi testujúcimi deťmi o mrkvu, ktorú možno krájať na kolieska. Zároveň všetky zaujala aj panvička, ktorá má špeciálne vychytávku na obracanie palaciniek.
 
Kuchynka od Smoby zabodovala
Ak práve teraz hľadáte vhodnú kuchynku, ktorá bude deti baviť, Tefal Evolutive od Smoby je skvelou voľbou. Vďaka bohatému príslušenstvo vrátane naozaj vychytaných funkcií ponúka veľa možností, ako si s ňou hrať.
 
Ak budete však kuchynku dávať ako darček, odporúčame ju dopredu zostaviť. V návode je napísané, že zostavenie trvá zhruba hodinu v dvoch ľuďoch. My sme ju v jednom človeku skladali o niečo dlhšie. Každopádne návod je logický a prehľadný, takže to bez problémov zvládnete. Kuchynka tak môže robiť radosť už od prvej chvíle.
Tagy:

Zanechať komentár

Captcha