Pokémon TCG: Legends of Galar Tin

25,45€ Bez DPH: 21,21€
Výrobca: Nintendo
Kód produktu: Pokémon TCG: Legends of Galar Tin
Dostupnosť: Skladom

Pokémon Legends of Galar Tin je nádherná plechová krabička, v ktorej nájdete poklad v podobe štyroch doplnkových balíčkov Pokémon TCG a hlavne špeciálnu foilovou promo kartu s Pokémonom Zamazenta V s celkom novým obrázkom! Nechýba ani kód do online hry. Všetko je uložené v štýlovej plechovej krabičke, ktorá môže slúžiť ako parádny úschova kariet, žetónov alebo najrôznejších drobností.

Legendárny Pokémon z oblasti Galar teraz prichádza v špeciálnej Legends of Galar Tin! Preskúmajte nevídanú silu oceľového Pokémona Zamazenta a pridajte si ho do svojej kolekcie ako foilovou promo kartu Pokémona V. Tento legendárny vlk z ôsmej generácie je zároveň skvelou podporou pre všetky oceľové herné balíčky. V balení zároveň dostanete štvoricu doplnkových Boosterov a kartu s kódom do online hry. Tak na čo ešte čakať? Legendárny hlas Galar už volá!

Pokémon Window Tin je plechová ilustrovaná krabička, ktorá hráčom ponúka 4 boostery, špeciálne online kód a foilovou kartu vybraného Pokémona V. Všetko je v nej uložené a môžete ju použiť ako úložisko na vaše karty Pokémon alebo čokoľvek budete chcieť. Navyše ide o veľmi pekný Pokémon darček.

Pokémon sada Sword and Shiel Rebel Clash je druhou edíciou z nového bloku Sword and Shield, ktorý predstavuje ôsmu generáciu Pokémonov a región Galar. Jedná sa teda o Sword and Shield sériu zberateľskej kartovej hry Pokémon. V boosteri nájdete 10 náhodne namiešaných kariet z celej edície a vďaka týmto kartám si môžete vylepšiť svoj hrací balíček alebo vašu zbierku kariet.

Pokémon Booster je základná doplnkový balíček kartové hry Pokémon, ktorý ponúka hráčom možnosť rozšíriť si herný balík alebo zbierku o novej karty. V každom je 10 náhodných kariet z vybranej edície, keď jedna z nich je vzácna a ak máte šťastie, môžete takto objaviť aj vzácne Pokémon V, GX alebo EX.

Obsah balenia:

  • 1x foilová promo karta silného kovového Pokémona Zamazenta
  • 4x booster Pokémon sady (každý obsahuje 10 kariet)
  • 1x karta s kódom do Pokémon Online
  • 1x nádherná plechová krabička, v ktorej je všetko uložené

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
-           +